O nas

2_samFirma DOMOSFERA S.C. została założona w 1994 roku w celu prowadzenia działalności usługowej polegającej na świadczeniu usług kompleksowego sprzątania obiektów, biur, urzędów, banków, itp. Nie bez znaczenia jest fakt, iż nasza firma  od 23 lat obsługuje obiekty o podwyższonym zaufaniu społecznym tj. Banki, Prokuratury Okręgowe, Prokuratury Rejonowe, Prokuratury Apelacyjne –Wydział Przestępczości Zorganizowanej, Sądy Rejonowe. 

Z biegiem czasu firma DOMOSFERA S.C. wyspecjalizowała się w kompleksowym sprzątaniem obiektów o tzw. podwyższonym standardzie do których niewątpliwie zaliczyć można budynki urzędów, banków, firm komercyjnych.

Obecnie firma nasza prowadzi usługi kompleksowego sprzątania w ponad 120 obiektach znajdujących się na terenie miasta Białegostoku oraz w takich miejscowościach jak: Mońki, Łapy, Hajnówka, Bielsk Podlaski, Siemiatycze, Sokółka, Augustów, Suwałki, Łomża, Zambrów, Wysokie Mazowiecki, Warszawa, Płock. Nie bez znaczenia jest fakt, że firma DOMOSFERA S.C. prowadzi kompleksowe sprzątanie w kilkunastu obiektach urzędowych, których specyficzny charakter pracy wymusza od firmy sprzątającej maksimum wysiłku oraz wiedzę i doświadczenie w trakcie wykonywania swoich obowiązków.

1_sam 3_sam

4_sam_matg

Zaufali nam m.in.: